10 minūtes dienā - 24 stundu siltumam mājās.

La Valmarecchia siltuma akumulācijas krāsnis spēj nodrošināt 24 stundu siltumu piepildot degkameru tikai divas reizes dienā - rītā un vakarā.

Taupi laiku un naudu. 

La Valmarecchia siltuma akumulācijas krāsnis ir četras reizes efektīvākas par citām krāsnīm - patērē četras reizes mazāk malku vai granulas un divreizēja kurināmā piepilde diennaktī prasa vien 10 minūtes dienā.

Drošība un neatkarība.

Nav nepieciešama elektrība - rūpēsies par siltumu Jūsu mājoklī jebkādos apstākļos. Nodrošini sevi un tuviniekus ar siltumu vienmēr.

Ilgtspējīga.

Visas detaļas ir ražotas no augstākās kvalitātes izejvielām. Krāsns kanāli ir ražoti no bieza nerūsējošā tērauda, iekšpuse izklāta ar speciāli ražotām plāksnēm, kas spēj izturēt temperatūru līdz pat 1500°C. Ārpuse no Itālijas keramikas vai ziepjakmens.

Ražotāja standarta garantija 5 gadi - kurā ietilpst visas krāsns detaļas.

Krāsns Jūsu mājoklim. 

Krāsnis ir ražotas Itālijā, roku darbs. Apdari var pieskaņot Jūsu vēlmēm, sākot no apdares materiāla un krāsas, beidzot ar personalizētiem rakstiem un Itāļu mākslinieka zīmētiem zīmējumiem.

Atradīsim Tavu La Valmarecchia.

Trīs modeļi - kompaktais - V100S, jaudīgais - V150S un centrālapkures V150SLX COMBI. Uzklikšķinot uz attēliem būs pieejama tehniskā informācija par katru modeli. Ja vēlaties, lai palīdzam Jums atrast piemērotāko modeli - aizpildiet pieteikumu, kas atrodas zemāk.

Uzziniet kāpēc mūsu krāsnis ir spējīgākās savā klasē.

Iesniedziet savu pieteikumu, lai mēs varam ar Jums sazināties un sniegt bezmaksas konsultāciju par visiem jums interesējošiem jautājumiem vai sarunāt konsultāciju klātienē - Babītē, CEPLIS izstāžu zālē.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.