Piegādes informācija

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Ja vēlaties saņemt preci ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz [email protected]

Kādi ir piegādes veidi?

Piegādes metodi var izvēlēties pirkuma grozā  pasūtījuma noformēšanas brīdī.
1) DPD Kurjers Baltijas valstīs. (Ja vēlaties noformēt pasūtījumu ar piegādi, kādā no EEZ valstīm, kas nav Baltijas valsts, maksa par piegādi tiks aprēķināta individuāli. Ar jums sazināsies par piegādes izma
ksām.);
2) ELINGI, Salas pagasts, LV-2105 noliktavā.

Bezmaksas piegāde.

Ceplis.eu nodrošina bezmaksas piegādi precei, ja bezmaksas piegāde ir minēta preces piedāvājumā (akcija).

Kāds ir piegādes laiks?

Ņemiet vērā, ka šis termiņš norādīts no brīža, kad pasūtījums ir apstrādāts un prece ir sapakota sūtīšanai. Pasūtījuma apstrādes laiks katrai precei var atšķirties, tas var būt no vienas darba dienas līdz pat četrām darba dienām. Ja preces apstrādes laiks ir ilgāks par vienu nedēļu (5 darba dienām), mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Piegādes tiek veiktas tikai darbdienās no plkst. 9:00 – 18:00, pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā pieejamie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt piegādes laika ietvaros.

Kāda informācija ir jānorāda?

Piegādes adrese ir jānorāda detalizēti. Papildu informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma un Jums būs jāmaksā par jaunas piegādes organizēšanu.
Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Kurjera tiesības.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus. 

Klienta atbildība.

Pircējam ir jāpieņem Preces patstāvīgi. Pasūtījuma piegādes brīdī Pircējam ir pienākums kopā ar Kurjeru pārbaudīt tā atbilstību un kvalitāti. Ja Pircējs konstatē, ka piegādāto Preču iepakojums ir bojāts (ieplīsusi iepakojuma uzlīme, sabojāts iepakojums vai ir cits ārējs bojājums), konstatējot šādas neatbilstības nekavējoties par tām jāziņo, zvanot mums uz +371 29220099, lai Mēs varētu sazināties ar Jums. Pretējā gadījumā tiks uzskatīts, ka Preces ir piegādātas pienācīgi un bez bojājumiem.

Neatradu atbildi!

Ja neesi atradis atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinies ar mums, zvanot uz: +371 29220099, vai rakstot: [email protected] un mēs ar prieku Tev atbildēsim.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.